Po pierwszym dniu rywalizacji w Baja Europe na czele duet Białkowski/Baśkiewicz w Can-Am Maverick przed duetem Molgo/Jandrowicz w Fordzie F150.

W sobotę zawodnicy mierzyli się z dwoma przejazdami odcinka specjalnego Żagań o długości 68,05 km. Poranną próbę wygrali Goczał z Kuśnierzem, popołudniowa padła łupem Białkowskiego i Baśkiewicza, którzy tym samym objęli prowadzenie w rajdzie po pierwszym dniu. Drugie miejsce zajmują Molgo z Jandrowiczem ze stratą 41 sekund, a na trzecim miejscu są Stocerz i Marton, którzy do liderów tracą nieco ponad 1,5 minuty. Tym samym w pierwszej trójce finałowej rundy RMPST są aż dwie załogi w pojazdach UTV oraz załoga w aucie z grupy T1.

Najszybszą załogą z grupy TH są Andrzejewski i Radomski w Toyocie LandCruiser, którzy zajmują 10. miejsce w klasyfikacji generalnej. Najleszą załogą w grupie T2 są Piec z Marczewskim (Toyota LandCruiser).

W Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Tenerowych na czele są Goczał z Gospodarczykiem, którzy są już pewni zwycięstwa w klasyfikacji generalnej cyklu. A i w Baja Europe przewagę mają znaczną. Duet Gołka/Gołka traci do nich sześć minut.

Najszybszym quadowcem jest Ireneusz Ostafin, a najszybszym motocyklistą Tomasz Morawski.

Wyniki >>